HAKKIMIZDA

Uluslararası fuarcılık ve dış ticaret danışmanlığı alanlarında, Kuzey Afrika'da ve yükselen pazarlarda,
10 yılı aşkın süredir etkiniz

Uluslararası etkinlik yönetimi ve dış ticaret danışmanlığı firması olarak faaliyet gösteren Nano Trade Events, 2007 yılında, Ankara, Türkiye’de kurulmuştur. Farklı sektörlerde uzmanlaşmış, uluslararası ve profesyonel fuarlarda Türk katılımı ve ülke pavyonları organizasyonlarını üstlenen firma, çeşitli ülkede varlığını güçlendirerek “uluslararası” kimliğini korumaktadır. 

Nano Trade Events, üreticilere, ihracatçılara ve organizatörlere, hedef pazarlarında, çok geniş kapsamlı etkinlik ve fuar hizmetleri, danışmanlık ve temsilcilik çözümleri sunmaktadır.

Uluslararası fuarcılık ve
dış ticaret danışmanlığı alanlarında,
Kuzey Afrika'da ve yükselen pazarlarda,
10 yılı aşkın süredir etkiniz

Uluslararası etkinlik yönetimi ve dış ticaret danışmanlığı firması olarak faaliyet gösteren Nano Trade Events, 2007 yılında, Ankara, Türkiye’de kurulmuştur.

Farklı sektörlerde uzmanlaşmış, uluslararası ve profesyonel fuarlarda Türk katılımı ve ülke pavyonları organizasyonlarını üstlenen firma, çeşitli ülkede varlığını güçlendirerek “uluslararası” kimliğini korumaktadır. 

Nano Trade Events, üreticilere, ihracatçılara ve organizatörlere, hedef pazarlarında, çok geniş kapsamlı etkinlik ve fuar hizmetleri, danışmanlık ve temsilcilik çözümleri sunmaktadır.

HEDEF BÖLGELER

Nano Trade Events, uzmanlaştığı bölge Kuzey Afrika’da ve stratejik değere sahip olması itibariyle Afrika’nın geri kalan keşfedilmemiş bölgelerinde, Asya-Pasifik ülkelerinde, Ortadoğu’da, Avrasya’da ve global büyüklükteki hedef pazarlarda, kitlelere hitap eden uzmanlık fuarları ve kanvas etkinlikler ile müşterilerinin hedeflerine ve ihtiyaçlarına yönelik dış ticaret projeleri yürütmektedir.

SEKTÖRLER

Etkinlikleri ve projeleri kapsamında, Nano Trade Events, gıda, tarım, ambalaj, horeca, ev-dekorasyon, tekstil, otomotiv, yapı-inşaat, makine-sanayi, medikal, kozmetik gibi sektörlere hitap etmektedir. 

Diğer bir yandan sanat, spor, gastronomi, güzellik-bakım ve eğlence sektörüne yönelik Show ve etkinlikler ile yeni projelere ve uluslararası işbirliklerine imza atmaktadır.

MİSYON

" DOĞRU ZAMAN , DOĞRU PAZAR"

Misyonumuz, hedefimizi ulaşılabilir ve anlamlı kılıyor, bu yönde soracağımız soruları, adımlarımızı ve seçeceğimiz yöntemleri belirliyor.

VİZYON

" EN İYİ FUAR"

Vizyonumuz, hedefimizi ve temel amacımızı tanımlıyor, çizdiğimiz yolu aydınlatıyor ve amacımızın, sonuca ulaşmasını sağlıyor.  

PROFESYONEL DEĞERLER

UZMANLIK

İşinizi ve projemizi en iyi tanıdığımız pazarlarda ve uzun vadede koruyoruz.

SÜREKLİLİK

Projelerimizde yalnızca bugüne değil, yarına da yatırım yapıyoruz.

PROJELERDE ÇEŞİTLİLİK

Global dış ticaret eğilimleri ve stratejileri doğrultusunda çeşitlilik sunuyoruz.

YERİNDE TAKİP

Dış pazarlardaki gücümüzü saha çalışmalarına ve yerel işbirliklerine borçluyuz.

İŞİMİZ BU!

İhracatçılar, fuar ve etkinlik organizatörlerine yönelik hizmetlerimizde 
A’dan Z’ye hiçbir adımı atlamadık.

İŞİMİZ BU!

İhracatçılar, fuar ve etkinlik organizatörlerine
yönelik hizmetlerimizde  A’dan Z’ye
hiçbir adımı atlamadık.

KAPAT